Ã–VRIGT / Musikinstrument / Fiol med stråke 8461574

nr 846 1574

Fiol med stråke

i fodral

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 16 september 2013
kl 19:45:01