ÖVRIGT / Musikinstrument / Fiol med stråke 8461574
nr 846 1574
Fiol med stråke
i fodral
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 september 2013
kl 19:45:01
100 kr
1.100 kr
300 kr
500 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr